Hakkımızda

Sektörde BAĞDEMİR DOĞRAMA olarak 1984 yılında faaliyete başlamış bulunuyoruz. Firmamız kaliteli ürün prensibinin yanında müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesiyle yıllarca çizgisinden çıkmadan ilerledi . 1984 yılında kaynak malzemeleri ve makineleri ile sektörde ilk yerimizi aldık. Aynı titizlik ve anlayışla ürün yelpazemizi her geçen yıl geliştirmiş bulunuyoruz. Demir Doğramadan sonra PVC pencere üretimine yatırım yaparak sektörde PVC sistemleri olarak ta hizmet vermeye başladık . Gelen talepler üzerine daha seri ve profesyonel hizmet verebilmek adına çalışan kadromuzla birlikte üretimde gereken kadromuzu arttırdık. 

Tüm bu yatırımlarını kendi öz sermayesi ile gerçekleştiren firmamız daha sonra ISI CAM üretimine de başladı. Belli bir süre bayiiler oluşturarak DOĞRAMA ve CAM satışında bulunmaya başladı.

BAĞDEMİR bu gelişmelerden sonra BAĞPEN YAPI MARKET olarak ürün gamını daha da genişleterek perakende hizmetlerinin yanı sıra artık modern şehirleşmede önemli yer alan inşaat firmalarımızın projelerine de cevap vermeye başladı. 

Bünyemiz de gerek imalatı gerekse montaj ve servis hizmetlerimizi artık bir evde , bir iş yerinde , yaşam alanlarımızda olması gereken ürünler in % 70 lerini karşılamaktayız. 

Sektör içersinde hızla gelişen rekabetleşmeye büyümeye ayak uydurarak markalaşma yolunda ilk adımımızı attık. Ve artık güvenirliliğimizi hizmet ve ürün kalitemizi BAĞHOME markası altında topladık.

BAĞPEN olarak sizlerini de bildiği üzere her zaman kalite , müşteri memnuniyeti ve yenilikçiliği kendimize ilke edindik. Her yeni çalışmamız da çıtayı yükselterek sektörümüzde en üst noktalarda yer almaya çalıştık. Değişen ve gelişen tüketici beklentileri , kalite ve teknolojik yenilikler yeni ürün oluşumları ve global rekabet şartları göz önünde bulundurarak 1984 ten bu yana sektörde olmaktan gurur duyuyoruz.

Topluma ve insan emeğine saygı duyularak tüm bu ürünlerimizin üretiminde , montajında , servisinde ve tedariğin de emeği geçen arkadaşlarımıza minnettarız . Eminiz ki sizde zevkinize uygun rahat konforlu yaşam alanlarınızda istediğiniz ürünleri beğenir ve hizmetimizden ürünlerimizden memnun kalırsınız.

Saygılarımızla

 
Hizmetlerimiz
Projeye Uygun Çizim
Montaj Uygulama
Keşif
İmalat
Servis
Ürünlerimiz
Plise Sineklik
Cam Çelik Kapılar
Oda Kapıları
Kış Bahçesi
Otomatik Kepenk Sistemleri
Panjur Sistemleri
Cam Balkonlar
Çelik Kapılar
Duşakabinler
Banyo Dolapları
Mutfak Dolapları
Küpeşte
Alüminyum Doğrama
PVC Doğrama
Anasayfa  İletişim  Haberler/Bilgilendirme  Atak Mail Toplam Ziyaretçi : 14056
Web Tasarım & Hosting
Atak Teknoloji